İFTAR YEMEĞİ Sevgili Atatürk Liseliler ,

Ramazan münasebetiyle Atatürk Liselileri bir araya toplayabilmek amacı ile, Derneğimiz tarafından bir iftar yemeği etkinliği düzenlenmiştir.

...

Söz konusu etkinlik , Kızılay Meydanına 5 dakika yürüme mesafesinde Metro ve diğer ulaşım araçlarına çok yakın ve ulaşımı kolay bir mevkiide bulunan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:19 Kat:8 deki Sümer Restoranda yapılacak olup, söz konusu Restoran Geçen Dönem Yönetim Kurulu Üyemiz olan Ankara Atatürk Liseli Sayın Hasan ALICI tarafından işletilen, dolayısıyla kendi evimiz gibi rahat edebileceğimiz bir mekandır.
İftar yemeği ile ilgili olarak Derneğimize her hangi bir gelir temin edilmesi söz konusu değildir.
Ulaşım imkanları bu kadar kolay olmayan başka tesislerden alınan fiyatlar kıyaslanmış ve Atatürk Liseli arkadaşımızın güzel ve leziz bir menü ile verdiği fiyat diğer tesislerden daha avantajlı görülerek tercih edilmiş bulunmaktadır.

MÖNÜ:
İftar Tabağı-Yüzük Çorba-Bal kaymak-Yoğurtlu Semiz-Kısır-Halep dolma-Pilav eşli Kuzu Tandır-Salata-Tatlı-Meşrubat,su,ayran-Kahve -Çay(Sınırsız)
KATILIM ÜCRETİ :40,00 TL.

Müracaat: 0533 3184594 (Dernek Başkanı Ali Fahir KAYACAN)

NOT:Kesin katılacak arkadaşlarımızın belirtilen telefonu arayıp isim ve kişi adeti ile birlikte bildirmesini özellikle rica ediyorum.

Saygılarımla
Ali Fahir Kayacan
AALD Başkanı

03.06.2016